Ş***** I***
Petent PetentI************ J******* A* P******* D* F********
Intimat IntimatSentinţa civilă nr. 1140/14.05.2009. Respinge plângerea contravenţională formulată de petent. Fără cheltuieli de judecată.
Se amână cauza la data de 14.05.2009 pentru a fi citat martorul semnatar al procesului verbal de constatare a contravenţiei cu menţiunea că a fost din nou amendat cu suma de 100 lei pentru neprezentare în instanţă.
Se amână cauza la data de 30.04.2009 pentru a fi citat martorul semnatar al procesului verbal cu mandat de aducere.
Se amână cauza la data de 9.04.2009 pentru a fi citat martorul semnatar al procesului verbal cu mandat de aducere.
Se amână cauza la data de 19.03.2009 pentru a fi citat martorul semnatar cu menţiunea că a fost amendat cu suma de 100 lei,iar, în caz de neprezentare, va fi din nou amendat.
Se amână cauza la data de 26.02.2009 pentru a fi citaţi petentul cu o copie de pe întâmpinare şi martorul semnatar cu menţiunea că, în caz de neprezentare, va fi amendat cu suma de 100 lei.