S*** G***** R***** S*****
Recurent PetentD******* C************* R** V*****
IntimatAdmite în parte plângerea. Reduce amenda contravenţională aplicată petentei prin procesul - verbal de contravenţie nr. 6200003/21.06.2010 de la 10.000 lei la 5.000 lei. Menţine în rest procesul - verbal de contravenţie. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 29 noiembrie 2011.
Admite cererea de amânare formulată de apărătorul petentei. Acordă termen în cunoştinţă intimatelor. Amână judecarea cauzei la data de 29 noiembrie 2011, pentru a cita petenta, iar intimatele au termen în cunoştinţă.
Admite plângerea. Constată prescrisă executarea amenzii de 10.000 lei aplicată petentei prin pricesul- verbal de contravenţie nr.6200003 din 21.06.2010. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică, 07.06.2011.
pentru a cita pe martorul asistent Isac Dumitru, cu mandat de aduce în vederea audierii.
pentru a cita petenta cu copie de pe întâmpinare şi martorul asistent Isac Dumitru, în vederea audierii.
în vederea administrării probatoriului
pentru a cita părţile, pe petentă cu copie de pe motivele plângerii contravenţionale, iar intimata cu menţiunea să depună întâmpinare şi materialul probator care a stat la baza emiterii procesului - verbal de contravenţie.