S*** M***** A*** Z** S***** C***** D* A**** - R*********** P*** A************ M***** M* I*****
Intimat PetentA********** R****** R***** - A****** B********
Recurent IntimatAdmite plângerea formulată de S*** M***** A*** Z** S***** C***** D* A**** - R*********** P*** A************ M***** M* I*****. Anulează procesul-verbal de constatare a contravenţiei seria AIR nr. 0168623/6.I.2011, înlăturând sancţiunile aplicate prin acesta. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată azi, 23.XI.2011, în şedinţă publică.
În baza art. 167-168 C.pr.civ.; Încuviinţează petentei proba cu martorul Petrescu Gheorghe Eugen, şoferul cursei care a fost sancţionat prin actul constatator a cărui anulare se solicită. Ia act că reprezentantul petentei s-a angajat să prezinte martorul la următorul termen pentru a fi audiat. Amână judecarea cauzei la 23 Noiembrie 2011,S1. Pronunţată în şedinţa publică de la 05 Octombrie 2011 .
În baza art. 156 C.pr.civ.; Admite reprezentantului petentei cererea de amânare pentru a da posibilitate intimatei să ia cunoştinţă de actele depuse. Se citează intimata cu copia actelor de puse de petentă. Amână judecarea cauzei la 05 Octombrie 2011.S2. Pronunţată în şedinţa publică de la 29 Iunie 2011.