S***** G***
PetentI************ J******* D* P****** D********
IntimatAdmite în parte plângerea contravenţională. Irevocabilă.
Se vor cita martorii Stancu Ileana şi Stancu Marin din procesul verbal de contravenţie. Amână cauza şi acordă termen la data de 07.02.2012, pentru când părţile au termenul în cunoştinţă.
Încuviinţează cererea de amânare a cauzei formulată în scris de către petentă. Amână cauza şi acordă termen la data de 11.10.2011, pentru când părţile au termenul în cunoştinţă.
Din oficiu, se va emite adresă către intimat să înainteze la dosar actele în baza cărora a fost întocmit procesul verbal de contravenţie. Amână cauza şi acordă termen la data de 11.10.2011, pentru când părţile au termenul în cunoştinţă potrivit art.88 alin.1 pct.5 indice 1 din Codul de Procedura Civila, modificat prin Legea nr.202/2010.