C********** R***** C* D** A*** L* A* M***** C**********
ReclamantC********** M***** C* D** A*** L* A* M***** C**********
ReclamantC****** N******** P***** C********** I*********
PârâtAdmite cererea. Obligă parata Comisia Na?ională pentru Compensarea Imobilelor să emită decizie de validare a dispoziţiei nr.1316/08.07.2005 emisă de Primarul mun. Olteniţa şi de compensare prin 41682 puncte în favoarea reclamanţilor pentru imobilul – construcţie – situat în loc. Olteniţa , str. Mihai Bravu, nr.90 , jud. Călăraşi , în suprafaţă construită de 144,60 mp. Obligă pârâta la plata către reclamanţi a sumei totale de 3500 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, constând în onorariu avocat în suma de 2000 lei astfel cum a fost redus şi onorariu expert în cuantum de 1500 lei. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul se depune la Tribunalul Bucure?ti. Pronun?ată în ?edin?ă publica, azi, 19.11.2019.
Hotarare 2527/2019 din 19.11.2019pentru a se lua la cunoştinţă de raportul de expertiză
Incheiere de sedinta din 17.09.2019administrarea probelor propuse
Incheiere de sedinta din 21.05.2019Pentru a se lua cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosar
Incheiere de sedinta din 19.03.2019