F****** S*****
ReclamantF****** V*****
PârâtL***** L***** M*****
PârâtG******* S*****
PârâtF****** F*****
PârâtAdmite excepţia lipsei de interes a reclamantei în formularea primelor două capete de cerere având ca obiect succesiune, invocată din oficiu. Respinge primele două capete de cerere având ca obiect succesiune ca fiind formulate de către o persoană lipsită de interes. Respinge restul capetelor de cerere ca neîntemeiate. Cu drept de apel în 30 de zile de la comunicare. Cererea şi motivele de apel se depun la Judecătoria Turda. Pronunţată în şedinţa publică din data de 14.02.2019.
Hotarare 571/2019 din 14.02.2019Amână pronunţarea în cauză pe data de 14.02.2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 07.02.2019Pentru citarea reclamantei la domiciliul procesual ales, cu menţiunea că are obligaţia de a depune la dosar cotractul de vânzare cumpărare în original, sub sancţiunea suspendării cauzei.
Incheiere de sedinta din 06.12.2018Pentru emietea unei adrese către Primăria Ciurila.
Incheiere de sedinta din 18.10.2018Pentru administrare probe.
Incheiere de sedinta din 06.09.2018Pentru citarea reclamantei cu menţiunea de a depune la dosar contractul de vânzare cumpărare în original şi încheiere privind verificările evidenţelor succesorale pentru def. F.A.
Incheiere de sedinta din 07.06.2018