D****** G******* L*******
ContestatorK*** S*
IntimatAnulează ca netimbrată cererea.Cu apel în 10 de zile de la comunicare.
Hotarare 294/2019 din 13.05.2019Amână pronunţarea la data de 13 mai 2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 25.04.2019Amână pronunţarea la data de 25 aprilie 2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 11.04.2019pentru când se repetă procedura cu contestatoarea cu menţiunea de a indica valoarea debitului şi de a achita taxa judiciară de timbru corespunzătoare contestaţiei la executare şi cererii de suspendarea executării silite. Se comunică un exemplar al întâmpinării contestatoarei. Acordă termen în cunoştinţă intimatei.
Incheiere de sedinta din 28.02.2019