M******** E**** R*****
PetentI************ D* P****** A* J******** T********
IntimatFaţă de lipsa martorului din acte şi pentru a se repeta citarea acestuia cu mandat de aducere.
Incheiere de sedinta din 29.11.2022efectuarea unei adrese către grefierul delegat DEPABD din cadrul instanţei pentru a afla domiciliul martorului TP în vederea citării.
Incheiere de sedinta din 27.09.2022pentru a fi citat martorul Tache Luci Ionuţ la adresa indicată.
Incheiere de sedinta din 24.05.2022pentru a se efectua adresă către grefierul delegat DEPAB pentru a afla adresa martorului TLI urmând a fi citat la adresa indicată.
Incheiere de sedinta din 15.03.2022Fa?ă de cererea de amânare a cauzei formulată de apărătorul ales al petentului, pentru imposibilitate de prezentare.
Incheiere de sedinta din 11.01.2022Faţă de cererea de amânare a cauzei formulată de petent, pentru a-şi angaja apărător.
Incheiere de sedinta din 19.10.2021