M******** I* A***** G******
InculpatAmână deliberarea, redactarea şi pronunţarea hotărârii la data 14.02.2023, pronun?area urmând a se face prin punerea hotărârii la dispoziţia părţilor/persoanei vătămate şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 17.01.2023 prin punerea la dispoziţia părţilor/persoanei vătămate şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei, la sediul Judecătoriei Vînju Mare.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 17.01.2023În temeiul art. 391 alin.1 C.p.p., astfel cum a fost modificate prin Legea nr. 130/12.05.2021, deliberarea, redactarea şi pronunţarea hotărârii va avea loc, la data 17.01.2023, prin punerea hotărârii la dispoziţia părţilor/persoanei vătămate şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 24.11.2022Instanţa încuviinţează cererea de amânare formulată de apărătorul inculpatului pentru a depune contractul de muncă din străinătate încheiat de inculpat.
Incheiere de sedinta din 06.10.2022