S* P**** S**** N*** S**
DebitorC*** S* P******
CreditorD*** A****
CreditorC** A****
CreditorC** A****
CreditorIn temeiul art.32 alin.2 din OG nr.86/2003 se introduce în cauză D.G.F.P. Argeş pentru creanţele A.J.O.F.M.şi Casei Judeţene de Pensii Argeş,iar în conformitate cu dispoziţiile O.U.G. nr.95/14.10.2003 se introduce în cauză Autorităţii pentru Valorificarea Activelor Bancare pentru creanţa Casei de Asigurări de Sănătate Argeş. Acordă un nou termen de judecată la data 16.06.2004 în vederea întocmirii de către lichidatorul judiciar a raportului prev. de art.107 Lg.64/1995 R. Cu drept de recurs,odată cu fondul. Dată în şedinţa Camerei de Consiliu azi-1.03.2004 la tribunalul Argeş-Secţia Comercială şi de Contencios Administrativ şi pronunţată în şedinţă publică.
D I S P U N E : Acordă termen în vederea valorificării bunurilor aflate în patrimoniul debitoarei .Pune în vedere lichidatorului judiciar să valorifice bunurile conform Codului de procedură civilă şi să consemneze sumele obţinute la CEC. Amână cauza la data de 1 martie 2004. Pronunţată în şedinţă publică,azi 26 ianuarie 2004, la Tribunalul Argeş –Secţia Comercială şi de Contencios Administrativ. Judecător sindic, Grefier, Gh.Mihalcea E.M.
Admite cererea formulată de Casa de Asigurări de Sănătate Argeş,prin adresa nr. 5964/19 noiembrie 2003, dispune scoaterea din cauză a CAS şi citarea, în calitate de creditor a Autorităţii pentru Valorificarea Activelor Bancare. Cu sediul în Bucureşti, str. C.A. Rosetti, nr. 21, sector 1. Pune în vedere lichidatorului judiciar, sub sancţiunea aplicării unei amenzi, să facă dovada că a început procedura de valorificare a bunurilor aflate în patrimoniul debitoarei şi să precizeze actele normative în baza cărora s-au făcut unele reduceri de preţuri la vânzare. Amână cauza la data de 26 ianuarie 2004. Pronunţată în şedinţă publică,azi 8 decembrie 2003, la Tribunalul Argeş –Secţia Comercială şi de Contencios Administrativ. Judecător sindic, Grefier, Gh.Mihalcea E.M.