S**** G*******
PetentI************ D* P****** A* J******** A**** - P***** D* P****** M*******
aaa501_.Respinge plangerea formulata de petentul S**** G*******, domiciliat in com.Merisani, judetul Arges, CNP *********5010, impotriva procesului-verbal de contraventie seria AU nr.1590430 din 03.09.2004 intocmit de Postul de Politie Merisani. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare
S-a făcut referatul cauzei de către grefierul de sedinta, dupa care: Petentul solicita termen pentru lipsa martorului in a carei audiere se staruie. INSTANŢA Constata necesar a se acorda un nou termen de judecata pentru lipsa martorului in a carei audiere se staruie, urmind a se cita martorul cu mandata, sub sanctiunea decaderii din proba. PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Amână judecarea cauzei la 09.03.2005, pentru lipsa martorului, in a carei audiere se staruie.
făcut referatul cauzei de către grefier care învederează Petentul solicita proba cu un martor, care va fi adus. INSTANŢA Constata utila si concludenta solutionarii cauzei proba cu un martor, solicitata de catre petent, urmind a fi admisa si a acorda un nou termen de judecata pentru a se cita organul constatator. PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite proba cu un martor , solicitat de catre petent. Se va cita organul constatator. Amina cauza la data de 16.02.2005.