Dosar 1553/40/2004 din 24.03.2004

LIT MUNCA-PERIMARE


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 1553/40/2004
Data dosar:
24.03.2004
Instanta:
Tribunalul Botoșani
Departament:
Secţia I civilă
Obiect:
LIT MUNCA-PERIMARE
Categorie:
Civil
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 06.06.2005 la ora 22:00

  • Soluţionare

    SC 973/6 iunie 2005 - L.L. - În temeiul art. 248 Cod procedură civilă constată perimată judecarea acţiunii formulată de reclamantul S********* L**** A* S********** Dorohoi, ,în contradictoriu cu pârâta S* S**** S* Dorohoi. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Pornunţată în şedinţă publică din 6 iunie 2005.

  • Sedinta din data de 12.05.2004 la ora 8:30

  • Suspendat

    Suspendă judecata cauzei în temeiul art.155 indice 1 Cod procedură civilă.

  • Sedinta din data de 28.04.2004 la ora 8:30

  • Amânat

    Se amână judecarea cauzei, pentru precizarea, de către reclamant, a cuantumului drepturilor salariale pretinse prin acţiune. Pune în vedere reprezentantei pârâtei să asigure documentele indicate în cererea depusă la dosar de către reprezentantul reclamantului şi să le pună la dispoziţia acestuia.

  • Sedinta din data de 14.04.2004 la ora 8:30

  • Amânat

    Se amână judecarea cauzei, la cererea reprezentantei pârâtei, pentru pregătirea apărării. Se pune în vedere reprezentantului reclamantului să depună la dosar precizări la acţiune, în sensul indicării salariaţilor pentru care se solicită diferenţele de salariu, plata salariului şi cuantumul acestora, precum şi perioada pentru care se solicită. De asemenea să precizeze cel de-al doilea capăt de cerere privind garantarea salariului minim.

Flux dosar


Actualizare GRPD