R*** C*****
ReclamantI**** E*** D****
PârâtM******* V*****
MartorB********** M*******
MartorD****** D****
MartorAdmite acţiunea
Amână pronunţarea pentru data de 25.04.2007 până când apărătorii părţilor vor depune concluzii scrise.
Admite cererea de amânare formulată de av.Fluturel pentru reclamanti, în sensul de a depune înscrisuri. Acordă termen la 18.04.2007, pentru cand se vor depune inscrisuri.
Admite cererea de înlocuire a martorului Plăcintă Gicu cu martora Bohosievici Madalina formulată de pârât. Se vor cita martorii propuşi de părti. De asemenea pune in vedere părtilor prin apărători să asigure prezenta martorilor propuşi, având in vedere vechimea dosarului. Amână cauza la data de 14.03.2007 pentru când se vor audia martorii propuşi de părti.
Admite cererea de amânare formulată de apărătorii părtilor. Admite cererea de înlocuire a martorei Lungu Maria cu martorul M******* V*****, formulată de av.Fluturel pentru reclamanti. Se vor cita martorii propuşi de părti.