C******* N******** D* C** F***** C** S* P*** S******** R******** D* C** F***** C******
ReclamantP******* M*********** P******
PârâtRespinge contestatia formulata de reclamanta C******* N******** D* C** F***** C** S* P*** S******** R******** D* C** F***** C******, cu sediul in Craiova, str.Decebal, nr.5-7, jud.Dolj, impotriva Dispozitiei nr.513/08.02.2005 a Primariei Pitesti, pârâta fiind P******* M*********** P****** cu sediul in Pitesti, str.Victoriei, nr.24, jud.Arges. Cu apel. Pronuntata azi 06.09.2005 de Tribunalul Arges-sectia civila.
În baza art. 156 Cpc admite cererea formulată de reclamanta C******* N******** D* C** F***** C** S* P*** S******** R******** D* C** F***** C******. În baza art. 85 şi urm Cpc se reia procedura de citare a părţilor lipsă care nu au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 06.09.2005. Cu apel odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 31 Mai 2005 la Tribunalul Argeş, Secţia civilă.
În baza art. 85 şi urm Cpc se reia procedura de citare a părţilor lipsă care nu au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 31.05.2005. Cu apel odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Aprilie 2005 la Tribunalul Argeş, Secţia civilă.