S* N****** S*
ReclamantS* A** P********** S**
PârâtConstată perimată cererea formulată de reclamanta-creditoare S* N****** S* împotriva pârâtei-debitoare SC Acm Profesional SRL. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţa publică de la 24 Aprilie 2007.
În baza dispoz.art.155 ind. 1 c.proc.civilă suspendă judecata până la îndeplinirea de către reclamantă a obligaţiilor stabilite în sarcina sa prin încheierea pronunţată în şedinţa publică din 25.10.2005. Cu recurs de la comunicare.
Admite cererea formulată de apărătorul reclamantei de amânarea cauzei pentru a depune calculul detaliat al penalităţilor. Amână judecarea cauzei la 06.12.2005.
Admite cererea formulată de apărătorul reclamantei de amânarea cauzei pentru a lua cunoştinţă de conţinutul întâmpinării şi actelor anexe. Pune în vedere reclamantei prin apărător să depună calculul detaliat al penalităţilor, să precizeze în scris pentru ce facturi s-au calculat penalităţi, să depună calculul detaliat al penalităţilor pentru fiecare factură ,să depună la dosar facturile respective, chitanţe sau orice alte înscrisuri care să ateste data la care s-au achitat aceste facturi. Amână judecarea cauzei la 22.11.2005.