C****** G* I*****
Apelant inculpatP****** D******
Apelant parte civilăC*** D* A******** D* S******* G***
Parte civilă parte civilăI***** L******
Martor MartorRespinge ca nefondat apelul inculpatului. Deduce arestarea preventivă de la 13 decembrie 2005, la zi.şi menţine starea de arest a inculpatului.Obligă apelantul la plata sumei de 150 lei RON cheltuieli judiciare statului din care 100 lei ROn onorariu av.oficiu din fondul M.J. Cu recurs.
Faţă de cererea depusă la dosar prin care apărătorul apelantului inculpat - avocat Axinia Alina solicită termen fiind plecată din localitatea, se dispune amânarea cauzei.
La cererea apărătorului apelantului inculpat avocat Axinia Alina, urmează a fi citată martora I***** L****** având în vedere că martorul încuvinţat Pănescu Ion este plecat în Spania.
Pentru a fi citaţi în cauză martorii Caragiu Ion şi Pănescu Ion, se acordă termen. Menţine starea de arest a inculpatului Cismaru Iulian.
La cererea apelantului inculpat de a formula motive scrise, urmează a se dispune amînarea cauezi.
Avocat Colici Elena , substituie pe avocat Axinia Alina şi solicită termen pentru pregătirea apărării. Menţine starea de arest a inculpatului.
Menţine starea de arest a inculpatului Cismaru Iulian. Faţă de lipsa de procedură cu ăartea civilă apelantă P****** D******, se acordă termen.
Menţine măsura arestării preventive. cu recurs. Avocat cere termen ptr. pregătiriea apărării pe fond