S****** A**
ReclamantS***** R**** R********** P*** M*** L**** P*** P*****
PârâtF***** Ş*****
PârâtS***** R**** R********** P*** M** B********
PârâtRespinge ca neîntemeiată acţiunea reclamantei. Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive.
Amînă cauza la 30.11.2006 pentru citarea pîrîţilor lipsă şi prezentarea de către reclamantă a martorilor Todor Traian şi Florea Constantin.
Admite cererea formulată de reclamanta S****** A** şi dispune reducerea taxei judiciare de timbru cu suma de 4.210.684 lei (421 lei).
Amînă cauza la 3.11.2006 faţă de cererea de amînare formulată de apărătorul reclamantei, amînă cauza în vederea citării pîrîţilor şi pronunţării asupra cererii de reducere a taxei de timbru.
Amînă cauza la 20.10.2006 pentru citarea pîrîţilor, instanţa se va pronunţa asupra cererii de reducere taxă timbru.
Amînă cauza la 6.10.2006 pentru citarea pîrîtului cu domiciliul necunoscut prin afişare,la ultimul domiciliu , pîrîtul nou introdus în cauză MFP Bucureşti cu ex II ,precizarea de acţiune şi reclamanta se va conforma celor dispuse.
Amînă cauza la 8.09.2006 pentru citarea pîrîtelor , pîrîtul nou introdus în cauză cu ex II ,precizare de acţiune, pîrîtului cu domiciliul necunoscut prin afişare şi la ultimul domiciliu.
Amînă cauza la 23.06.2006 pentru citarea pîrîtului prin afişare cu întîmpinarea,publicitate, reclamanta va preciza ultimul domiciliu cunoscut al acestuia, se va efectua adresă la Direcţia de Asistenţă Socială Comunitară Lugoj pentru efectuarea anchetei sociale la domiciliul reclamantei.