D**** C************** J********
ReclamantC********* S*********
PârâtRespinge acţiunea Instituţiei Prefectului judeţului Mureş, prin Prefect Ciprian Dobre, cu sediul în Tg Mureş, cu sediul în Tg Mureş, P-ţa Victoriei nr. 1, jud. Mureş, în contradictoriu cu pârâtul Consiliul local al municipiului Sighişoara, cu sediul în Sighişoara, str. Muzeului nr. 7, jud. Mureş, pentru anularea Hotărârii nr. 1/2006, adoptată de pârât. Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare.
Pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosar concluzii scrise va amâna pronunţarea asupra cauzei la data de 09 noiembrie 2006.
Apreciază că, se impune amânarea prezentei cauze în vederea comunicării unui exemplar din actele depuse de către pârâtă respectiv, actele care au stat la baza emiterii H.C.L. nr. 1/2006.
Amânare pentru a da posibilitate reclamantului să studieze întâmpinarea depusă la dosarul cauzei şi pentru ca pârâtul să depună actele care au stat la baza emiterii Hotărârii atacate nr. 1/2006.