D***** V******
ReclamantC****** L***** P***** A******** L**** 1****** T**** J**
PârâtP******* M*********** T**** J**
PârâtC****** J******** G*** P***** A******** L**** 1******
PârâtAdmite cererea. Obligă pârâta Comisia Locală de aplicare a Legii 18/1991 Tg-Jiu să înainteze către Comisia Judeţeană documentaţia necesară emiterii titlului de proprietate asupra terenului validat prin HCJ 257/28.02.1993 în favoarea reclamantei. Obligă preşedintele Comisiei Locale la plata de daune cominatorii în cuantum de 50 lei/zi de întârziere în caz de nerespectare a acestei obligaţii. Obligă pârâta Comisia Judeţeană să elibereze titlu de proprietate reclamantei asupra terenului validat prin HCJ 257/08.02.1993. Cu recurs.
s-a acordat termen, la cererea reprezentantului comisiei locale de fond fucniar, pentru a face dovada că între reclamantă şi o altă persoană există un litigiu cu privire la terenul din prezenta cauză.
s-a acordat termen pentru observarea actelor depuse azi la dosarul cauzei de către reprezentantul comisiei locale de fond funciar
s-a acordat termen pentru revenirea cu adresă către Comisia Locală Tg-Jiu ptr. aplicarea Legii 18/1991, în vederea comunicării relaţiilor solicitate la termenul anterior.
Acordă termen pentru a se emite adresă către Comisia Locală TG-Jiu
suspendat pentru lipsa părţilor