Dosar 3232/63/2006 din 21.06.2006

procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată


Informatii dosar

Numar dosar:
Dosar 3232/63/2006
Data dosar:
21.06.2006
Instanta:
Tribunalul Dolj
Departament:
Secţia a II-a Civilă
Obiect:
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Categorie:
Faliment
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

Sedinte

  • Sedinta din data de 04.12.2007 la ora 09:00

    Complet: C5F
  • Soluţionare

    Admite cererea lichidatorului judiciar. Dispune închiderea procedurii de faliment. Dispune radierea debitorului din registrul comerţului.

  • Sedinta din data de 30.10.2007 la ora 09:00

    Complet: C5F
  • Încheiere

    În temeiul art. 11 coroborat cu art. 21 din legea privind procedura insolvenţei, Ia act de raportul întocmit de lichidatorul judiciar. Acordă termen la 04 decembrie 2007 pentru când se va pune în discuţie cererea lichidatorului judiciar de închidere a procedurii împotriva debitorului. Dispune citarea prin Buletinul Procedurilor de Insolvenţă a creditorilor şi debitorilor, cu menţiunea de a-şi preciza în scris poziţia faţă de cererea lichidatorului judiciar privind închiderea procedurii.

  • Sedinta din data de 25.09.2007 la ora 09:00

    Complet: C5F
  • Amânat

    Amână cauza la cererea l.j. pt. a depune un certificat de atestare fiscală din care să reiese că debitoarea nu mai are datorii către stat.

  • Sedinta din data de 13.02.2007 la ora 11:30

    Complet: C5F
  • Soluţionare

    Admite cererea lichidatorului judiciar. Dispune închiderea procedurii insolvenţei.

  • Sedinta din data de 16.01.2007 la ora 11:30

    Complet: C5F
  • Amânat

    Acordă termen pentru când se vor cita creditorii cu menţiunea dacă înţeleg să avanseze sume în vederea continuării procedurii iar în caz contrar se va pune în discuţie cererea de închidere a procedurii.

Flux dosar


Actualizare GRPD