B**** O* M*****
InculpatR********* N* M*****
InculpatV***** L* C*****
InculpatD******* I* D******
InculpatG****** G** I**
Parte vătămatăCondamnă pe fiecare dintre inculpaţii Boboc Marius, Rojişteanu Marius şi Văduva Costel la câte 2 ani închisoare, cu aplic. art. 81 Cp. Condamnă pe inculpatul Dobrescu Dumitru la 1 an şi 6 luni închisoare, cu aplicarea art. 81 Cp.
Faţă de lipsa referatelor de evaluare ale inculpaţilor Văduva Costel şi Rojişteanu Marius şi faţă de lipsa martorului Chiriţă Adrian, amână cauza până când se vor repeta mandatul de aducere a martorului din acte(cu datele de stare civilă) şi se va repeta adresa către Serviciul de Probaţiune de pe lângă Tribunalul Dolj, în vederea întocmirii referatelor de evaluare a inculpaţilor.
Amână cauza pentru probe.
Faţă de necesitatea întocmirii referatelor de evaluare a inculpaţilor Rojişteanu Marius şi Văduva Costel şi faţă de audierea martorilo din acte, lipsă la termenul de azi, amână cauza.