P****** A******** M*****
ReclamantP******* C****** C*******
PârâtC****** L***** P***** S********* D******** D* P********** P****** A***** T********** C*******
PârâtLămureşţte dispozitivul sentinţei civile nr.990 pronunţată de Judecătoria Urziceni în dosarul nr.398/98/2006 la 22.06.2007 în sensul că reconstituirea dreptului de proprietate nu s-a dispus pe vechiul amplasament deţinut de autoarea reclamantului. Cu recurs în 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 09.05.2016.
Incheiere de sedinta din 09.05.2016Amână judecarea cauzei la cererea apărătoului pârâtelor pentru a pregăti apărarea şi pentru soluţionarea cererii pe cale amiabilă.
Incheiere de sedinta din 04.04.2016Sc 990 din 22.06.2007. Admite plângerea. Anulează art. 7 din hotărârea nr. 49/I/11.04.2006 emisă de Comisia Judeţeană Ialomiţa.Reconstituie petentului dreptul de proprietate pentru suprafaţa de 3 ha. teren arabil situat în extravilanul localităţii Coşereni şui 7.500 mp teren situat în intravilanul aceleiaşi localităţi.Cu recurs.
Pentru a se reveni cu adresă la expert.
Pentru a se reveni cu adresă la expert în vederea completării raportului de expertiză.
Pentru a se comunica raportul de expertiză pârâtei.
Pentru a se reveni cu adresă la expertul Mali Ioan în vederea efectuării raportului de expertiză.