E**** E****
PetentC****** L***** D* F*** F****** C*** L*******
IntimatC****** J******** D* F*** F****** G***
IntimatD******* S****** G***
IntimatSentinţa civilă nr 3864. Admite în parte acţiunea. Anulează HCJ 4291/2006 cu privire la petentă. Dispune reconstituirea dreptului de proprietate pentru 8005 mp, teren forestier, situat pe raza comunei Logreşti, jud Gorj, pe vechiul amplasament. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică ,azi, 29.10.2007.
Amânat la data de 29.10.2007 pentru a fi audiaţi martorii încuviinţaţi.
Se revine cu adresă la domnul expert. Se revine cu adresă la Com.Loc.Logreşti. Se repetă procedura de citare cu intimatele.
Amână la data de 11 sept.2007 pt. când se vor emite adrese la Com.Loc.Logreşti şi la dl. expert Iordache Dumitru.
Suspendă cauza. Cu recurs pe toată durata suspendării. pronunţată în şedinţă publică azi, 12.06.2007.
Se revine cu adresă la d.l expert Iordache Dumitru pentru a depune raportul de expertiză.
Se revine cu adresă la d.l expert Iordache Dumitru, pentru a depune raportul de expertiză.
Numeşte expert pe d.l inginer Iordache Dumitru. Se emite adresă la expertul numit pentru a depune raportul de expertiză.
îNCUVIINŢĂM PROBA CU CEI TREI MARTORI PREZENŢI ŞI ÎI AUDIEM. Petenta solicită încuviinţarea probei cu expertiză tehnică de specialitate.
probe