C********* L******
ReclamantS* S**** I***** S**
Pârâtadmite actiunea. obligă pârâta să-i plătească reclamantei următoarele sume 805 lei RON reprezentând salariu pe luna octombrie 2005. 89,4 lei RON reprezentând diferenţă impozit pe anul 2004. cu drept de recurs în 10 zile de la comunicare.
Având în vedere că este necesar a se amâna cauza pentru se reveni cu adresă către unitatea pârâtă instanţa amână cauza.
Având în vedere că este necesar a se amâna cauza de a se reveni cu adresă către pârâtă pentru a i se pune în vedere să depună la dosar statele d e plată pe luna octombrie 2005 şi dovada restituirii diferenţei de impozit pe anul 2004.
Având în vedere că este necesar a se amâna cauza pentru a se face adresă reclamantei să-şi precizeze acţiunea şi către unitatea intimată pentru a face dovada achitării drepturilor salariale solicitate de petentă precum şi a impozitului datorat către stat, instanţa amână cauza.