S* G** R****** S**
ReclamantG******* E*****
PârâtK*** L******
PârâtH****** E********
PârâtAdmis acţiunea, fără cheltuieli de judecată
potrivit disp.art. 155/1 C.pr.civ. întrucât reclamanta nu s-a conformat măsurilor dispuse de instanţă,de a preciza acţiuena faţă de titularii dreptului de proprietate şi de a indica adresa acestora.
faţă de cererea de amânare formulată de reprezentantul reclamantei pentru identificarea adreselor titularilor dreptului de proprietate înscrisşi în titlu şi a preicza acţiunea faţă de pârâţii K*** L****** şi H****** E********.
la cererea reprezentantului reclamantei pentru a identifica adresele titularilor dreptului de proprietate şi a preciza în scris cererea faţă de titularii K*** L****** şi H****** E********;
la cererea reclamantei pentrua identifica a identifica adresa titularilor dreptului de prorpietate şia preciza cererea faţă de aceştia,dat fiind că a fost chemat în judecată mandatara titularului K*** L******