S*** M******* S*****
ReclamantS*** A*** P*** S*****
PârâtAdmite cererea.
Amână pronunţarea la data de 16 aprilie 2008.
revenirea cu adresă către pârâtă căreia i se va solicita să ne comunice o copie a fişei analitice aferente lunii noiembrie 2005, respectiv să precizeze dacă a primit factura seria MS MCA nr. 3901721 din 14.11.2003, dacă aceasta a fost sau nu înregistrată în contabilitatea firmei; - menţine proba cu interogatoriul pârâtei şi pune în vedere reprezentantei reclamantei ca în termen de 5 zile să depună la dosar acest interogatoriu pentru a putea fi comunicat pârâtei.
revenirea cu adresă către pârâtă căreia i se va solicita să ne comunice o copie a fişei analitice aferente lunii noiembrie 2005, respectiv să precizeze dacă a primit factura seria MS MCA nr. 3901721 din 14.11.2003, dacă aceasta a fost sau nu înregistrată în contabilitatea firmei; - încuviinţează pentru reclamantă proba cu interogatoriul pârâtei şi pune în vedere reprezentantei reclamantei ca în termen de 5 zile să depună la dosar acest interogatoriu pentru a putea fi comunicat pârâtei.
revenirea cu adresă către pârâtă căreia i se va solicita să ne comunice o copie a fişei analitice aferente lunii noiembrie 2005, respectiv să precizeze dacă a primit factura seria MS MCA nr. 3901721 din 14.11.2003, dacă aceasta a fost sau nu înregistrată în contabilitatea firmei
emiterea unei adrese către pârâtă căreia i se va solicita să ne comunice o copie a fişei analitice aferente lunii noiembrie 2005, respectiv să precizeze dacă a primit factura seria MS MCA nr. 3901721 din 14.11.2003, dacă aceasta a fost sau nu înregistrată în contabilitatea firmei
repune cauza pe rol. - citarea reclamantei; - citarea pârâtei cu menţiunea să ne comunice dacă factura seria MS MCA nr. 3901721 din 14.11.2003 a fost sau nu înregistrată în contabilitatea firmei.
Amână pronunţarea la data de 25 aprilie 2007.
citarea pârâtei cu menţiunea „În atenţia agentului procedural, se va aplica ştampila societăţii, sau, în cazul afişării citaţiei se va sublinia pct.2 lit.e de pe dovada de îndeplinire a procedurii de citare”. -prorogă discuţia cu privire la excepţia necompetenţei materiale şi teritoriale a instanţei invocată de pârâtă, pentru termenul următor.
-amânarea cauzei, -citarea pârâtei cu menţiunea „În atenţia agentului procedural, se va aplica ştampila societăţii, sau, în cazul afişării citaţiei se va sublinia pct.2 lit.e de pe dovada de îndeplinire a procedurii de citare”. -prorogă discuţia cu privire la excepţia necompetenţei materiale şi teritoriale a instanţei invocată de pârâtă, pentru termenul următor.