T******* V* T******
Inculpat RECURENTH*** M****
Parte vătămată intimatZ****** C*****
Parte vătămată intimatZ****** E****
Parte vătămată intimatH****** I**
Parte vătămată intimatRespinge ca nefondat recursul.
Termen la data de 15.02.2007 pentru administrarea probelor. Menţine măsura arestării preventive a inculpatului .
Mentine starea de arest a inc.rec. T.T. Masura dispusa va fi comunicata inc.rec. la Penitenciarul Iasi. Admite cererea de probatiune cu inscrisuri formulata de catre aparatorul inc.rec.T.T. Amana cauza la data de 18.01.2007 pt.cand cand se va cita inc.rec. la Penitenciarul iasi si partile vat.int. care nu au termen in cunostinta.
Admite cererea formulata de aparatorul ales al inculpatului recurent pentru a motiva in scris recursul si pentru a pregati apararea. Amana cauza la 14.12.2006 pentru cand se va cita inculpatul la Penitenciarul Iasi si celelalte parti care nu au termen in cunostinta.
Mentine starea de arest a inculpatului T.T. Mentine termenul de judecata stabilit in urma repartizarii aleatorii la data de 23.11.2006 cu citarea partilor. Masura dispusa va fi comunicata inculpatului la locul de detentie.