B**** E***** L*******
ReclamantM********* P******
PârâtC******** L**** P******
PârâtP******* M*********** P******
PârâtRespinge actiunea formulată de petenta BADEA EMILIA LUMINIŢA, DOMICILIATĂ ÎN Piteşti, str.Tudor Valdimirescu, nr.16, judeţul Argeş, în contradictoriu cu intimaţii MUNICIPIUL PITEŞTI, CONSILIUL LOCAL PITEŞTI şi PRIMARUL MUNICIPIULUI PITEŞTI, toţi cu sediul în Piteşti, str.Victoriei, nr.24, judeţul Argeş ca rămasă fără obiect. Cu apel în 15 zile de la comunicare. Pronuntată în sedintă publică, azi 23.01.2007 la Tribunalul Arges-sectia civilă.
Admite cererea apărătoarei petentei, prin care solicită acordarea unui nou termen de judecată pentru a se reveni cu adresă către intimatul Primarul Municipiului Piteşti, pentru a depune la dosar relaţiile solicitate la termenul anterior Se revine cu adresă către intimatul Primarul Municipiului Piteşti, pentru a depune la dosar relaţiile solicitate la termenul anterior. Pune în vedere petentei prin apărător ă depună la dosar sentinţele civile menţionate în acţiune, respectiv sentinţa civilă nr. 8/2001; 8806/2001 şi decizia civilă nr. 962/2002 Amână judecarea cauzei la 23.01.2007 Pronunţată în şedinţa publică de la 19 Decembrie 2006, la Tribunalul Argeş-secţia civilă.
Se emite adresă către intimat pentru a preciza dacă au soluţionat notificările înaintate de petentă, în principal pe cea din 29.11.2005, în caz contrar să precizeze care sunt motivele pentru care nu au făcut acest lucru. Amână judecarea cauzei la data de 19.12.2006. Cu drept de apel odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Noiembrie 2006, la Tribunalul Argeş-secţie civilă.
Pune în vedere intimaţilor prin reprezentant, să depună la dosar, actele ce au însoţit notificarea şi precizări privind motivul pentru care aceasta nu s-a soluţionat până în prezent. Amână cauza la data de 07.11.2006. Cu drept de apel odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică azi 17.10.2006, la Tribunalul Argeş-secţie civilă.