V******** A**
ReclamantC****** L***** P*********** L****** A***
PârâtC****** J******** P******** L****** B****
PârâtAdmite în parte cererea. Dispune reconstituirea dreptului de proprietate în favoarea reclamantei pentru diferenţa de 19 ha teren forestier situat în sat Coşnea, comuna Agăş, în măsura în care pentru această suprafaţă de teren nu a fost reconstituit dreptul de proprietate altor moştenitori ai defunctului Csilip Gheorghe. Respinge ca prematur formulate celelalte două capete de cerere. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată .
Amână cauza la termenul din 5.03.2007 pentru când se va reveni la relaţiile lipsă.
Amână cauza la termenul din 19.02.2007 ora 8,00 pentru când se va reveni la Comisia Locală Agăş să precizeze cine anume ocupă terenul solicitat de reclamantă şi în ce bază , dacă s-au emis titluri de proprietate acestor persoane şi în ce temei .
Amână cauza la termenul din 5.02.2007 ora 8,00 pentru a se lua la cunoştinţă de relaţiile înaintate la dosar de Comisia Locală.
Amână cauza la 22 ianuarie 2007 pentru când se va solicita c.locale Agăş să facă dovada că s-a întocmit documentaţia pentru reclşamantă şi că aceasta s-a înaintat la comisia judeţeană . în vederea validării. se vor cita părţile lipsă.
Amână cauza la 8 ianuarie 2007. Se va reveni la Comisiile pt. aplicarea l.18/91, se vor cita pârâtele.