C***** S** R***
ReclamantC*** J******** D* P***** D***
PârâtRespinge acţiunea. Cu recurs.
Termen la data de 18 mai 2007, pentru ca reclamanta să depună la dosar Hotărârea 23 din 21.03.2006 şi actele care au fost avute în vedere.
Admite cererea de repunere pe rol, stabileşte termen la data de 6.04.2007.
Suspendat în temeiul art. 155 ind. 1 c.p.c.întrucât nu s-au depus actele în vederea susţinerii acţiunii, reclamanta neputând îndeplinii obligaţia hotărâtă de instanţă.
Termen la data de 27 octombrie 2006, pentru a face dovada că reclamanta Cotiga Rada este una şi aceeaşi persoană cu Marcu Rada cum este menţionată în declaraţiunea din 9.09.1940.
Termen la 29 septembrie 2006,pentru ca reclamanta să depună acte în vederea susţinerii acţiunii.
Termen la data de 1.09. 2006, pentru ca reclamanta să depună la dosarul cauzei declaraţiunea de avere eliberată de Arhivele Naţionale din care să rezulte că este una şi aceeaşi persoană.
Termen la data de 16 iunie 2006, pentru ca reclamanta să observe întâmpinarea depusă de către pârâtă.