S* B****** D****** S****** S**
ReclamantS* I******** E* R*********** I** S**
PârâtRespinge cererea formulata de creditoarea S* B****** D****** S****** S** cu sediul in Pitesti, str. I.C.Brătianu, bl. A2, sc. A2, ap.3, jud. Arges impotriva debitoarei S* I******** E* R*********** I** S**, cu sediul in Mioveni, str. Uzinei nr.24, jud. Arges ca ramasa fara obiect. Cu cerere în anulare în 10 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică de la 18 Septembrie 2006
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 18.09.2006, Completul 1, luni, sala 3. Cu drept de cerere în anulare odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 August 2006.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE: Reia procedura de citare cu avertisment de amendă pentru factorul poştal, în cuantum de 300 RON, cf. art 1081 pct 2 lit g Cpc, să îndeplinească corect procedura de citare, întrucât nu a indicat numele şi calitatea celui care a primit citaţia. Emite adresă către reclamantă, şi cu menţiunea pe citaţie, să achite timbru judiciar în cuantum de 0,3 RON, sub sancţiunea anulării cererii de chemare în judecată, ca insuficient timbrată. Amână judecarea cauzei la data de 30.08.2006, Completul 1, miercuri, sala 3 pentru când se citează părţile. Cu drept de cerere în anulare odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 August 2006.
Admite cererea formulată de reclamantă, în vederea angajării unui apărător. Amână judecarea cauzei la 16.08.2006. Cu acţiune în anulare odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Iulie 2006.