B****** D******
ContestatorA******** N******** A C************* M************* U*****
IntimatS**** O**** R** V*****
IntimatRespinge contestaţia în anulare. Irevocabilă.
Se va face adresă către Curtea de Apel Bucureşti pentru a ne restitui dosarul de fond nr. 2787/2005 al Curţii de Apel Piteşti, în care s-a pronunţat decizia contestată nr. 396/R-CM din 29 noiembrie 2005. Amână judecarea cauzei la 16 mai 2006, pentru când se vor cita părţile. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 18 aprilie 2006, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia civilă, conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Se va repeta adresa către Curtea de Apel Bucureşti pentru a ne restitui dosarul de fond nr.5358/2001 al Tribunalului Vâlcea. Amână judecarea cauzei la 18 aprilie 2006, pentru când se vor cita părţile. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 21 martie 2006, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia civilă, conflicte de muncă şi asigurări sociale.
Respinge cererea de suspendarea cauzei în temeiul dispoziţiilor art.244 (1) pct.1 Cod procedură civilă, formulată de contestator. Se va face adresă Curţii de Apel Bucureşti în sensul celor menţionate în considerentele prezentei încheieri. Amână judecarea cauzei la 21 martie 2006, pentru când se vor cita părţile. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 21 Februarie 2006, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia civilă, conflicte de muncă şi asigurări sociale.