S***********
PetentO****** J******* P***** P******** C*************
IntimatAdmite plângerea,în parte.
În vederea audierii celorlalţi martori.
Pentru când se va cita în calitate de martor a numitului Braşoveanu Marius-Cornel şi adresă petentei pentru a depune dovada încetării contr. de muncă a instructorului auto la care a fost repartizat, Braşoveanu marius-Cornel; de asemenea, a i se aduce la cunoştinţă să asigure prezenţa martorilor propuşi în instanţă sau să indice adresele acestora, în vederea citării.
Văzând nota de probe înaintată la dosar de petentă, instanţa dispune a se face adresă acesteia, punându-i-se în vedere să indice teza probatorie pentru care solicită audierea martorilor Gorban Sidonia-Daniela şi Soofian C-tin Nicuşor. Având în vedere lipsa relaţiilor solicitate de la Oficiul Jud. pentru Protecţia Consumatorilor Botoşani, instanţa dispune a se reveni cu adresă de la fl. 19 ds.
Constată necesar a se repeta procedura de citare cu părţile, a se face adresă organului constatator, cu rugămintea de a comunica documentaţia care a stat la baza întocmirii procesului-verbal de constatare a contravenţiei nr.300/221/20.10.2006 inclusiv reclamaţia nr.775/19.10.2006. Se va face adresă petentei pentru a înainta contractul de prestări servicii încheiat între S.C.”Regal” SRL Botoşani şi Braşoveanu Marius, de asemenea, desfăşurătorul orelor de conducere încheiat în baza acestui contract, fişa postului instructorului auto, data de la care nu mai lucrează la această societate şi înscrisuri doveditoare în acest sens
Pentru a se repeta procedura de citare cu părţile, a se face adresă petentei cu rugămintea de a trimite reprezentant în instanţă pentru a propune probe, în susţinerea plângerii formulate.