O****** N******* A* R********** C*********
ReclamantS* A*** S***** 2*** S**
PârâtConstată perimată cererea formulată de către reclamantul O****** N******* A* R********** C*********, cu sediul în Piteşti, str. I.C.Brătianu, nr. 29, judeţul Argeş împotriva pârâtei S* A*** S***** 2*** S**, cu sediul în Piteşti, str. Victoriei, nr. 55, judeţul Argeş. Cu recurs în 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 iunie 2007 la Tribunalul Comercial Argeş.
În baza art. 1551 C.pr.civ. suspendă judecata cauzei formulată de către reclamantul O****** N******* A* R********** C*********, cu sediul în Piteşti, str. I.C.Brătianu, nr. 29, judeţul Argeş împotriva pârâtei S* A*** S***** 2*** S**, cu sediul în Piteşti, str. Victoriei, nr. 55, judeţul Argeş. Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Noiembrie 2006 la Tribunalul Comercial Argeş.
În baza art. 95 alin. 1 C.pr.civ. se citează societatea pârâtă prin afişare la uşa instanţei. Pune în vedere reclamantei să citeze pârâta prin publicitate în Monitorul Oficial sau în ziar, conform art. 95 alin. 2 C.pr.civ., sub sancţiunea suspendării judecării cauzei conform art.1551 C.proc.civ.. Amână judecarea cauzei la data de 13.11.2006. Cu drept de recurs. Pronunţată în şedinţa publică de la 30 Octombrie 2006 la Tribunalul Comercial Argeş.
În baza art. 85 C.pr.civ. se citează societatea pârâtă. Amână judecarea cauzei la data de 30.10.2006. Cu drept de recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Octombrie 2006 la Tribunalul Comercial Argeş.