S**** M*****
ReclamantI***** A******
PârâtP******* T**** M*******
Autoritate tutelarăAnulează ca netimbrată acţiunea civilă pentru stabilire paternitate formulată de reclamantul S**** M***** împotriva pârâtei I***** A******. Cu apel.
Pentru lipsă de procedură cu părţile.
Pentru lipsă de procedură cu părţile şi pentru ca pârâta să fie citată cu menţiunea pentru agentul procedural -dacă nu va îndeplini corect procedura de citare va fi amendat-iar reclamantul să fie citat în PNT Rahova cu menţiunea de a timbra acţiunea şi dacă se mai află în PNT Rahova sau nu.
Amână judecarea cauzei la 13 iulie 2007, termen pentru care : - se va cita reclamantul cu menţiunea că are posibilitatea să-şi angajeze apărător sau să desemneze un procurator care să-i reprezinte interesele, cu menţiunea de a timbra acţiunea cu suma de 8 lei şi 0,30 lei timbru judiciar şi cu menţiunea de a indica adresa corectă a pârâtei. - prin adresa de înaintare a citaţiei se va solicita Penitenciarului Rahova să ne comunice dacă reclamantul S**** M***** se află în detenţie în acest penitenciar. - se vor cita: pârâta şi autoritatea tutelară - P******* T**** M*******. Pronunţată în şedinţă publică azi, 29 iunie 2007.
Amână judecarea cauzei la 29 iunie 2007, termen pentru care : - se va cita reclamantul cu menţiunea că are posibilitatea să-şi angajeze apărător sau să desemneze un procurator care să-i reprezinte interesele şi cu menţiunea de a timbra acţiunea cu suma de 8 lei şi 0,30 lei timbru judiciar. - prin adresa de înaintare a citaţiei se va solicita Penitenciarului Rahova să ne comunice dacă reclamantul S**** M***** se află în detenţie în acest penitenciar. - se vor cita: pârâta şi autoritatea tutelară - P******* T**** M*******. Pronunţată în şedinţă publică azi 15 iunie 2007
Amână judecarea cauzei la 15 iunie 2007,termen pentru care : - se va cita reclamantul cu menţiunea că are posibilitatea să-şi angajeze apărător sau să desemneze un procurator care să-i reprezinte interesele şi cu menţiunea de a timbra acţiunea cu suma de 8 lei şi 0,30 lei timbru judiciar. - se vor cita: pârâta şi autoritatea tutelară-P******* T**** M*******. Pronunţată în şedinţă publică azi 1 iunie 2007.
Amână judecarea cauzei la 1 iunie 2007,termen pentru care : - se va cita reclamantul cu menţiunea că are posibilitatea să-şi angajeze apărător sau să desemneze un procurator care să-i reprezinte interesele şi cu menţiunea de a timbra acţiunea cu suma de 8 lei şi 0,30 lei timbru judiciar. - se vor cita: pârâta şi autoritatea tutelară-P******* T**** M*******. Pronunţată în şedinţă publică azi 18 mai 2007.