T**** C****** M****
ReclamantT**** I***
PârâtS**** E****
Martor-admite în parte cererea formulată şi precizată.
-amână pronunţarea pentru data de 29 mai 2008.
-amânarea pronunţării asupra sentinţei pentru data de 22 mai 2008.
-amânarea pronunţării asupra sentinţei pentru data de 15 mai 2008.
Pune în vedere reclamantei, prin avocat să depună la dosar până la termenul de judecată următor încă un exemplar de pe chitanţele anexate precizării la acţiune în vederea comunicării cu pârâtul. Admite cererea de amânare formulată de pârât prin avocat în vederea studierii precizării la acţiune şi a actelor anexe. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 08 mai 2008 pentru când părţile au termen în cunoştinţă.
Pune în vedere reclamantei, prin avocat să depună la dosar precizare cu privire la cota de contribuţie a reclamantei. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 21 februarie 2008 pentru când părţile au termen în cunoştinţă.
Menţine proba testimonială cu martora S**** E****. Admite cererea de amânare formulată de pârât, prin avocat. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 14 februarie 2008 pentru când părţile au termen în cunoştinţă şi se citează martora S**** E**** cu mandat de aducere cu executare în fapt, cu întocmirea unui proces-verbal în caz de neexecutare a acestuia.