A***** M****
Recurent ReclamantC****** L***** P** A******** L**** 1****** C*****
Intimat PârâtC****** J******** P** A******** L**** 1****** G******
Intimat PârâtAdmite acţiunea. Cu recurs în 15 zile de la comunicare
Amână pronunţareala data de 18.02.2010.
Pentru a se obţine relaţii de la Comisia Locală de Fond Funciar Comana şi de la Agenţia Domeniilor Statului Bucureşti, conform celor puse în discuţia părţilor, va amâna soluţionarea cauzei.
Pentru a da posibilitate reclamantei, prin apărător, să ia cunoştinţă de relaţiile depuse la dosar de pârâta Comisia Locală de Fond Funciar Comana, va acorda un nou termen de judecată.
Având în vedere să răspunsul comisiei locale este incomplet, va dispune amânarea cauzei şi revenirea cu adresă pentru înaintarea relaţiilor care lipsesc din răspunsul primit la dosar pentru acest termen.
În vederea obţinerii de relaţii de la Comisia Locală de Fond Funciar Comana,
În temeiul Hotărârii Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Giurgiu din data de 01.09.2009, având în vedere starea de protest a judecătorilor, generalizată la nivelul întregii ţări, faţă şi de încărcătura foarte mare a instanţei şi de necesitatea normării muncii, urmează a dispune amânarea tuturor dosarelor aflate pe rol la acest complet de judecată.
Faţă de solicitarea Comisiei Judeţene de Fond Funciar Giurgiu, va amâna cauza şi va cita această pârâtă cu menţiunea că dosarul se află în judecare, fiind vorba de o acţiune finalizată deja cu pronunţarea s.c. nr. 5292/2008, în care a fost parte.
Pentru lipsă de procedură cu pârâtele şi în vederea comunicării interogatoriilor propuse de reclamantă către pârâte, va amâna cauza.
Constatând pertinente, concludente şi utile soluţionării cauzei probele solicitate de apărătorul reclamantei, urmează a le admite în baza art. 167 C.pr.civ. şi, în vederea administrării acestora, va amâna cauza
Faţă de cererea de acordare a unui nou termen de judecată, formulată de reclamantă, pentru a-şi angaja apărător, urmează a o admite în baza art. 156 C.pr.civ. , sens în care va amâna cauza.
Admite excepţia tardivităţii formulării plângerii. Respinge plângerea. Cu recurs în 15 zile de la comunicare.
În baza art.151 C.pr.civ repune cauza pe rol pentru completarea materialului probator.
Amână pronunţarea la 29.08.2008.
Amână cauza pentru lipsă de procedură
Amână cauza pentru lipsă de procedură cu pârâtele .
Acordă termen în vederea comunicării relaţiilor de către pârâtă.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 6.06.2008.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 2.05.2008.
Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 21.03.2008.
Acordă termen pentru lipsa părţilor, având în vedere că este primul termen de judecată.