C****** D**
ReclamantD******* S****** D* T* S******
PârâtRespinge contestaţia Cu recurs.
Având în vedere cererea de amânare formulată de pârât şi primită după strigarea dosarului, instanţa admite cererea şi repune cauza pe rol.
Încuv. cer. de amânare dep. la dosar.
Se amână judecarea cauzei pentru a se reveni cu adresă către pârât cu menţiunea amendării.
Amână cauza la 05 iunie 2008 şi dispune repetarea adresei către pârâtă pentru a comunica relaţiile solicitate în precedent.
Amână cauza la 14.05.2008 pentru a solicita pârâtei să facă dovada comunicării hotărârii nr.76 din 26.09.2007 către contestator.
Amână cauza la 16.04.2008 pentru a reveni cu adresă către pârâtă pentru a comunica relaţiile solicitate în precedent.
Amână cauza la 26.03.2008 pentru a solicita pârâtei Direcţia Silvică Mehedinţio să comunice dacă i-a restituit reclamantului garanţia cu ocazia desfacerii contractului de muncă, când s-a făcut lichidarea şi dacă a fost soluţionată copntestaţia reclamantului depusă la unitate împotriva Hotărârii nr.15 din 20.07.2005 emisă de Consiliul de disciplină, înregistrată la unitate sub nr.7764/11.08.2005
Amână cauza la 05.03.2008 la cererea apărătorului reclamantului care cere termen să observe întâmpinarea primită în şedinţa de judecată.
Amână cauza la 13.02.2008 la cerereareprezentantului pârâtei care cere termen pentru a depune documentaţia care a stat la baza dispoziţiei atacate.