C******* G*******
ReclamantT*** L********
PârâtS* C*** M** S**
PârâtT*** L******** - c* d********* a*** p** c********
PârâtB********* C******
MartorRespinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive. Respinge acţiunea ca neîntemeiată.
Amână pronunţarea la data de 23.10-2008
Amână cauza pentru a da posibilitatea reprezentanta reclamantului C******* G******* să ia cunoştinţă de înscrisurile comunicate şi să facă precizări.
Amână cauza pentru ca reprezentanta reclamantului C******* G******* să depună la dosar contractul de intermediere şi pentru ca pârâtul T*** L******** să facă dovada faptului că nu mai este proprietarul celor 2 terenuri în litigiu.
Amână cauza pentru ca reclamantul C******* G******* să depună la dosar o copie a contractului de intermediere şi să facă dovada achitării diferenţei taxei judiciare de timbru în cuantum de 110 lei pentru capătul de cerere formulat în contradictoriu cu pârâta S.C. Casa Mea S.R.L., precum şi pentru ca pârâtul T*** L******** să facă dovada faptului că terenurile aflate în litigiu nu se mai află în proprietatea sa.
Amână cauza în vederea administrării probei cu interogatoriul părţilor.
termen 10,04,2008 probe
TERMEN 28.02.2008 LIPSA DE APARARE