D******** I* S******
ReclamantG***** I* C*********
PârâtAdmite acţiunea. Consfinţeşte învoiala intervenită între părţi intitulată Tranzacţie. Cu recurs. Pronunţată în şedinţa publică azi,24.05.2007.
Acordă termen la cererea părţilor în vederea încheierii unei tranzacţii şi a stingerii litigiului pe cale amiabilă. Pune în vedere reclamantei, prin apărător, să depună la dosar acte de proprietate pentru imobilele supuse partajării. Amână judecarea cauzei la data de 24 mai 2007, termen dat în cunoştinţă părţilor. Pronunţată în şedinţa publică de la 10 Mai 2007.
Încuviinţează reclamantei proba cu înscrisuri şi proba doi martori necitaţi pentru a face dovada că în succesiunea defuncţilor au rămas şi construcţii . Acordă termen în vederea încheierii unei tranzacţii şi a stingerii litigiului pe cale amiabilă. Pune în vedere reclamantei să depună la dosar acte de proprietate pentru construcţiile şi terenurile supuse partajării. Amână judecarea cauzei la data de 10 mai 2007, termen dat în cunoştinţă părţilor.