B******** G******* G*******
ReclamantC****** L***** D* F*** F****** S*****
PârâtC****** J******** D* F*** F****** A****
PârâtAdmite plângerea petentei, prin mandatar, în contradictoriu cu intimatele. Obligă intimata Comisia Locală de fond funciar Săpata să întocmească şi să înainteze Comisiei Judeţene de fond funciar Argeş documentaţia necesară în vederea eliberării titlului de proprietate pentru autorul Păun N Florea cu moştenitorii: Păun F Constantin şi Păun F Nicolae, conform HCJ nr. 45/1991, anexa 3 poz.2, sat Bănăreşti, pentru suprafaţa de 2,82 ha + 0,05 ha curţi - construcţii. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Ianuarie 2008.
Încuviinţează cererea de suplimentare a relaţiilor. Emite adresă către Comisia Locală de fond funciar Săpata să înainteze la dosar HCJ 45/1991 cu anexa de validare. Se citează pârâtele. Amână judecarea cauzei la 15 ianuarie 2008. Pronunţată în şedinţa publică de la 11 Decembrie 2007
Încuviinţează proba cu înscrisuri şi relaţii. Emite adresă către Comisia Locală de fond funciar Săpata căreia i se va comunica fila 4 dosar, să ne precizeze dacă reclamanta a fost sau nu validată în caz afirmativ să comunice HCJ şi motivul pentru care nu s-a procedat la întocmirea actelor de proprietate Amână judecarea cauzei la 11 dec. 2007. Pronunţată în şedinţa publică de la 20 Noiembrie 2007
În baza art. 242 pc.2 C.pr.civ. suspendă judecata cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţa publică azi, 16.10.2007.