T*** A*****
PetentC****** A***
FăptuitorC****** A***
FăptuitorSENTINŢA PENALĂ NR. 417 Respinge plângerea formulată de petentul T*** A*****, împotriva ordonanţei nr. 1213/P/2006 din 03.05.2007 a Parchetului de pe lângă Tribunalul Dolj. Obligă petentul la plata sumei de 15 lei cheltuieli judiciare statului. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică de la data de 01 octombrie 2007.
Încuviinţează cererea depusă la dosarul cauzei de către avocat ales Ana Maria Minda prin care solicită acordarea unui nou termen de judecată, fiind plecată la Bucureşti. Amână judecarea cauzei la data de 01 octombrie 2007 pentru citarea făptuitorului C****** A*** în vederea îndeplinirii procedurii de citare şi pentru când petentul T*** A***** are termen dat în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Septembrie 2007.
Încuviinţează cererea formulată de petentul T*** A***** prin care solicită acordarea unui nou termen pentru a-şi angaja apărător. Amână judecarea cauzei la data de 17 septembrie 2007 pentru citarea făptuitorului C****** A*** în vederea îndeplinirii procedurii de citare şi pentru când petentul T*** A***** are termen dat în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Septembrie 2007.