D***** M****
PetentB********* D* M***** D****
IntimatA*** D**
IntimatRespinge plângerea petiţionarei Dimcea Maria, domiciliată în loc. Ştefăneşti, str. Izvorani, nr. 161, jud. Argeş, CNP *********4979, formulată împotriva rezoluţiei nr. 5224/P/08.05.2006, dispusă de Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti în dosarul nr. 5224/P/2005 pe care o menţine ca legală şi temenică . În baza art. 192 alin 2 Cpp obligă petenta D***** M**** să plătească statului suma de 50 lei RON , cu titlu de cheltuieli judiciare. Cu recurs în 10 zile de la comunicare, pentru toate părţile. Pronunţată în şedinţă publică din 25.04.2007.
Amână judecarea cauzei la data de 25.04.2007. Pune în vedere numitului Dimcea Florentin să facă dovada calităţii sale de reprezentant legal al petentei. Se reia procedura de citare cu părţile. Cu drept de recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Martie 2007.
Pune in vedere numitului Dimcea Florin, sa depuna la urmatorul termen de judecata procura speciala. In temeiul art 278 ind.1.al.4.C.p.p. introduce in cauza pe numitii Barbuceanu Mihail Dorin si Dan Aida calitate de intimati. Se citeaza si concepteaza intimatii. Amână judecarea cauzei la 28.03.2007 Cu drept de recurs, odata cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 07 Martie 2007