P***** A*****
PetentI***** M****
Intimatadmite plângerea contravenţională
amână pronunţarea
Instanţa constată că nu au sosit la dosarul cauzei relaţiile solicitate la termenul anterior de judecată de la IPJ Mureş, sens în care apreciază că se impune a se reveni cu adresa de la fila 20 şi 21 dosar. pentru a se depune la dosar relaţiile astfel solicitate, instanţa acordă un nou termen de judecată,
-amânarea cauzei în vederea depunerii raportului agentului constatator şi a comunicării adresei martorului Ivaşko Vladimir
se constată că nu au sosit la dosarul cauzei relaţiile solicitate, sens în care instanţa apreciază că se impune revenirea cu adresa de la fila 11 din dosar.
- instanţa apreciază că se impune emiterea unei adrese la Postul de poliţie Brâncoveneşti cu menţiunea de a comunica instanţei, raportul agentului constatator şi de a indica adresa de domiciliu a martorului consemnat în procesul verbal de contravenţie, sens în care acordă un nou termen de judecată.