C***** R*****
ReclamantC****** J******** A***
PârâtN**** N******
PârâtN**** I***
PârâtS****** V*******
PârâtConstată perimarea dosarului
Suspendarea prezentei cauze şi trimiterea dosarului la arhivă până la depunerea de către reprezentantul reclamantei: Cf 130 şi 177 Poiana in extenso şi certificat deces N**** I*** a lui Alexandru. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Dată în şedinţa publică din 18 noiembrie 2009.
Pentru CF in extensoşi certificat deces Negru Ioan a lui Alexandru.
În baza art. 155/1 C.pr.civ.s-a suspendat cauza până la depunerea actelor de stare civilă
Se va formula adresă la Comisia locală Vîrfurile. Se va depune la dosar acte de stare civilă
În temeiul art.242 cprciv suspendat.
Reprezentantul reclamantei învederează instanţei că precizează acţiunea în sensul că solicitată citarea în calitate de pârâţi a numiţilor Negru Gheorghe şi Negru Mircea în calitate de moştenitori ai defunctului N**** I***
Adresăla Comisia Locală Vîrfurile şi Comisia Judeţeană Arad în vederea comunicării dacă s-a eliberat nou titlu de proprietate conformsentinţei civile nr.933/13.12.2006 a JudecătorieiGurahonţ.Revenire cu adresă la Direcţia Judeţeană de Evidenţă aPersoanelor Arad şi în vederea repetării procedurii de citare cu părţile lipsă.
Emitere adrese la ConsiliulLocal Vîrfurile şi Direcţia de Evidenţă a Persoanelor Arad şi în vederea repetării procedurii de citare.
Adresă la Comisia Local Vîrfurile şi Comisia Judeţeană Arad pentru a ne comunica daca au pus in executare sentinţa civilă nr.933/13.12.2006 a Judecătoriei Gurahonş şi dacă s-a emis noul titlu de proprietate să ni-l comunicaţi.
Acorda un nou termen de judecată pentru când curatorul reclamantei va indica cine sunt moştenitorii lui N**** I***, numele şi adresa acestora, să arate dacă înţelege să îi cheme în judecată şi să depună în copie certificată certificatul de deces al lui Negru Saveta şi certificatul de naştere al lui N**** N****** , pentru când reclamanta prin curator are termen în cunoştinţă şi pentru când se va repeta procedura de citare cu pârâtele.
În vederea studierii întâmpinărilor şi a dosarul admjnistrativ comnunicat de Comisiai Locală Vîrfurileşi în vederea repetării procedurii de citare cu părţile lipsă.
În baza art.244 pct.1 cprciv.
În vederea comunicării unui exemplar din întâmpinare, în vederea depunerii hotărârii din dosarul civil nr.1135/2006 al Judecătoriei Gurahonţ şi în vederea repetării procedurii de citare cu părţile lipsă.