R*** R*****
PetentC****** J******** D* F*** F****** N****
IntimatC****** L***** B*********
IntimatAdmite acţiunea. Reconstituie 1,93 ha pădure.
Pentru a se comunica şi studia raportul deexpertiză şi pentru a seaudia martori, instanţa va acorda un nou termen de judecată.
Pentru completarea probatoriului.
Amână judecarea cauzei la data de 10.03.2009, ora 9,00 faţă de lipsa raportului de expertiză.
În vederea efectuării expertizei, va acorda un nou termen de judecată pentru cînd se va reveni cu adresă la expert şi se va repeta procedura de citare cu intimatele. Pentru considerentele ce preced, D I S P U N E : Acordă un nou termen de judecată la data de 20.01.2009, ora 9,00 pentru cînd petenta primeşte termenul în cunoştinţă; - se va repeta procedura de citare cu intimatele; - se va reveni cu adresă la expert. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 11.11.2008.
În vederea efectuării expertizei, va acorda un nou termen de judecată pentru cînd se va reveni cu adresă la expert şi se va repeta procedura de citare cu intimatele. Pentru considerentele ce preced, D I S P U N E : Acordă un nou termen de judecată la data de 11.11.2008, ora 9,00 pentru cînd petenta primeşte termenul în cunoştinţă; - se va repeta procedura de citare cu intimatele; - se va reveni cu adresă la expert. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 16.09.2008.
În vederea efectuării expertizei, va acorda un nou termen de judecată pentru cînd se va reveni cu adresă la expert şi se va repeta procedura de citare cu intimatele. Pentru considerentele ce preced, D I S P U N E : Acordă un nou termen de judecată la data de 16.09.2008, ora 9,00 pentru cînd petenta primeşte termenul în cunoştinţă; se va repeta procedura de citare cu intimatele şi se va reveni cu adresă la expert. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.06.2008.
Pentru a se reveni cu adresă către expert.
Pentru efectuarea expertizei.
Amână judecarea cauzei pentru efectuarea expertizei.
pentru comunicarea listei cu experţi topografi şi a relaţiilor solicitate de la comisia locală.