M********* C******* M*****
CondamnatRespinge cererea de întrerupere a executării pedepsei formulată de condamnatul M********* C******* M*****. Obligă condamnatul la plata sumei de 70 lei, cheltuieli judiciare către stat, din care suma de 40 lei reprezintă onorariu av. oficiu.
Amână judecarea cauzei având în vedere lipsa raportului de expertiză medico-legală.
Amână judecarea cauzei având în vedere lipsa raportului de expertiză medico-legală.
Amână judecarea cauzei având în vedere lispa raportului de expertiză medico-legală. Va reveni cu adresă la IML, cu avertisment amendă în caz de nedepunere a raportului de expertiză.
Amână judecarea cauzei având în vedere lipsa raportului de exeprtiză medico-legală. Va reveni cu adresă la IML Craiova şi la PRMS Craiova.
Amana judecarea cauzei in vederea emiterii unor adrese la PRMS Craiova pentru a comunica ce mandate executa petentul, in baza caror sentinte penale şi data încarcerării şi la IML Craiova pentru a efectua o expertiza medico-legală.