R***** D******
ReclamantR***** F*********
ReclamantC***** A****** P*** P*****
PârâtC******** L**** A* C****** A******
PârâtS* M**** N** S** P*** N********* C*******
PârâtS.C.NR. 1477/C /10.06.2009 In baza dispozitiilor art. 248 al.1 si art. 252 al.1 din C.Pr.Civila constat perimata actiunea formulata de reclamantii R***** D****** si R***** F*********, ambii cu domiciliul in Albeşti satul Arsa str. M.Eminescu nr. 13 jud. Constanţa, in contradictoriu cu paratii COMUNA ALBESTI, CONSILIUL LOCAL ALBESTI JUD. CONSTSNTA, SC MULTINEC SRL, PRIMARUL COMUNEI ALBESTI SI PREFECTUL JUD. CONSTANTA. Cu recurs in 5 zile de la pronuntare. Pronuntata in sedinta publica azi 10.06.2009.
În baza disp. art. 155 ind.1 al. 1 din C.Pr.Civilă suspendă cauza întrucât reclamanţii nu au depus precizări privind obiectul cauzei şi cadrul procesual, faţă de demersurile de soluţionare a cererii lor pe cale administrativă. Cu recurs. Pronunţată în şedinţă publică azi 7.04.2008.
Admite cererea de amânare formulată de apărătorul reclamanţilor. Pentru ca reclamanţii să depună la dosar precizări cu privire la obiectul acţiunii, la cadrul procesual al acesteia şi să facă dovada timbrării la valoare a cererii de chemare în judecată.
Pentru ca reclamanţii să depună la dosar copii ale acţiunii modificate spre a fi comunicate părţilor adverse.
PENTRU CA RECLAMANŢII SĂ DEPUNĂ PRECIZĂRI PRIVIND CADRUL PROCESUAL AL ACŢIUNII.