B**** V*****
Recurent PetentD******* R******** V***** I***
Intimat Pârâtrespinge plângerea
Amână pronunţarea la 21.04.2008 pentru când petentul prin apărător va depune concluzii scrise.
admite cererea de amânare formulată de apărătorul petentului. Acordă termen pentru când se va repeta procedura de citare cu agentul constatator.
admite probele cu înscrisuri şi doi martori formulate de petent prin apărător. Acordă termen în vederea administrării probatoriului. Se va repeta procedura de citare cu agentul constatator.
Acordă termen pentru când admite cererea de amânare formulată de apărătorul petentului. Se va comunica un exemplar de întâmpinare apărătorului petentului. Se va repeta procedura de citare cu agentul constatator.
admite cererea de amânare formulată de apărătorul petentului. Acordă termen pentru când se va repeta procedura de citare cu petentul cu duplicat de pe întâmpinare.