G******* M****
ReclamantP*** I** , P******** J******** A****
PârâtConstată perimată cererea. Cu drept de recurs
spenda solutionarea cauzei , potrivit disp.art. 155/1Cpc pana cand reclamantul ţşi va preciza acţiunea initial introdusa la Tribunalul Argeş şi declinata la Judecatoria Pitesti, in conformitate cu prevederile art. 112 Cpc coroborate cu prevederile Lg. 247/2005. Cu recurs pe toata durata suspendarii. Pronuntata in sedinta publică, azi, 07.04.2008.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Se citează din nou pârâtul, cf. disp. art. 85 C.p.c. Pune în vedere reclamantului să-şi precizeze acţiunea, sub sancţiunea suspendării prev. de art. 155 C.p.c. Amână judecarea cauzei la 07.04.2008. Cu recurs odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Martie 2008.
PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Înaintează cauza Completului C3, cu termen de judecată la data de 03.03.2008, luni, ora 12, in urma recalificării obiectului cererii de chemare în judecată. Se citează paratul. Cu drept de recurs odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Ianuarie 2008